• מייקל אייזנברג

  שותף מיסד באלף, קרן הון סיכון המנהלת 150 מיליון דולר, אשר הוקמה על מנת לשרת ולתמוך ביזמים ישראליים הרוצים לבנות חברות הי טק גלובאליות.
  קודם לאלף מייקל יצג את קרן בנצ'מרק קפיטל בישראל, וכיום הוא ממשיך לנהל את ההשקעות שלה בארץ.
  מייקל משקיע כבר למעלה מעשרים שנה בחברות אנטרנט, בין השאר השקיע בחברות ויקס, קונדואיט, גיגיה קלריזן ויוורק ועוד.
  בנוסף מייקל מעורב בכמה פרויקטים חינוכיים ויושב במועצת המנהלים של השומר החדש וישיבת הר עציון.

 • אליהו מרדכי ​ (מוטי)​ זוננפלד

  איש עסקים, בעל תואר שני בהנדסה. יליד ברזיל וכיום תושב ירושלים ורעננה. למד בישיבות סלבודקה ומרכז הרב בארץ, ובישיבת תורה ודעת בארה"ב. בשנת תש"ס (2000) הקים את קרן רא"ם, שפועלת בין השאר להדפיס, לפרסם ולהפיץ פרסומים וספרים בנושאים יהודיים. בשנת תשע"ה (2015) הקים את קרן דניאלי, לזכרה של ביתו דניאלי ע"ה, פרח שנקטף, בשיא פריחתה ועשייתה להיטיב עם זולתה. הקרן פועלת לאיחוד לבבות ולהערכה הדדית בין שומרי ואוהבי התורה מכל הזרמים.

 • נעם לאוטמן

  יו"ר הדירקטוריון של 'דלתא גליל תעשיות בע"מ', כמו כן, מכהן כיו"ר של 'וואפרה מדיה' ודירקטור בחברת 'באבקום סנטרס בע"מ'. יו"ר קרן משפחת לאוטמן, יו"ר הוועד המנהל של מרכז 'מעשה' - גוף הפועל במסגרות התנדבות לצעירים בישראל במטרה לקדם שוויון הזדמנויות ומוביליות חברתית; חבר בוועד המנהל ושותף מוביל בהקמת מיזם "לחיות יחד" הפועל באופן מערכתי לקידום בנייתה של שותפות חברתית חדשה בישראל. כמו כן, נמנה על חבר הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב, ואוניברסיטת חיפה.

 • אן (חנה) נויברגר

  יועצת בכירה למנהל הסוכנות לביטחון לאומי של ארה"ב (NSA) ויושבת ראש קבוצת מערך פיקוד הסייבר של ארצות הברית לאבטחת הבחירות. לפני כן שימשה כמנהלת הסיכונים הראשונה של NSA וכחברה בצוות המנהיגות הבכירה של הNSA.
  אן זכתה בפרס הנשיא לעובדי ציבור בכירים עבור הישגים יוצאי דופן לשנת 2017.
  היא ובעלה יהודה הינם פעילים בקהילה היהודית בבולטימור.

 • גארי טורגו

  יו"ר דירקטוריון Chemical Financial Corporation החברה הבנקאית הגדולה בארה"ב. בנוסף משמש כחבר במועצות מנהלים של חברות וארגונים פילנתרופיים שונים : חברת Blue Cross Blue Shield, עמותת Detroit Regional Partnership, ישיבת בית יהודה, ארגון O.U ובחבר הנאמנים של חברת Beaumont Health Systems.