• ג'ף שוורץ

  יו”ר והמייסד מעוז ופעיל בקהילה היהודית. מזה שבע שנים הוא משמש כיו”ר מועצת המנהלים של בית הספר מיימונידס בברוקליין, מסצ’וסטס וכחבר במועצת המנהלים של הפדרציה היהודית בבוסטון (CJP). שימש כמנכ”ל בחברת טימברלנד במשך 15 שנה, חברה שהייתה בבעלות משפחת שוורץ במשך שלושה דורות. ג’ף משקיע ממרצו כעת בקידום יזמים חברתיים המעוניינים להקים תנועות וארגונים חברתיים אשר שואפים לפתור אתגרים אזרחיים, הן בישראל והן בארצות הברית. חבר במועצת המנהלים של הג’וינט (JDC) ובאגודות הידידים של הארגונים לתת והשומר החדש. ג’ף בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דארטמות’ (1984) ותואר ראשון בספרות השוואתית מאוניברסיטת בראון (1982). בנוסף, הוא חוקר כעת את התלמוד הבבלי.

 • מייקל אייזנברג

  שותף מיסד באלף, קרן הון סיכון המנהלת 150 מיליון דולר, אשר הוקמה על מנת לשרת ולתמוך ביזמים ישראליים הרוצים לבנות חברות הי טק גלובאליות.
  קודם לאלף מייקל יצג את קרן בנצ'מרק קפיטל בישראל, וכיום הוא ממשיך לנהל את ההשקעות שלה בארץ.
  מייקל משקיע כבר למעלה מעשרים שנה בחברות אנטרנט, בין השאר השקיע בחברות ויקס, קונדואיט, גיגיה קלריזן ויוורק ועוד.
  בנוסף מייקל מעורב בכמה פרויקטים חינוכיים ויושב במועצת המנהלים של השומר החדש וישיבת הר עציון.

 • אליהו מרדכי ​ (מוטי)​ זוננפלד

  איש עסקים, בעל תואר שני בהנדסה. יליד ברזיל וכיום תושב ירושלים ורעננה. למד בישיבות סלבודקה ומרכז הרב בארץ, ובישיבת תורה ודעת בארה"ב. בשנת תש"ס (2000) הקים את קרן רא"ם, שפועלת בין השאר להדפיס, לפרסם ולהפיץ פרסומים וספרים בנושאים יהודיים. בשנת תשע"ה (2015) הקים את קרן דניאלי, לזכרה של ביתו דניאלי ע"ה, פרח שנקטף, בשיא פריחתה ועשייתה להיטיב עם זולתה. הקרן פועלת לאיחוד לבבות ולהערכה הדדית בין שומרי ואוהבי התורה מכל הזרמים.

 • נעם לאוטמן

  יו"ר הדירקטוריון של 'דלתא גליל תעשיות בע"מ', כמו כן, מכהן כיו"ר של 'וואפרה מדיה' ודירקטור בחברת 'באבקום סנטרס בע"מ'. יו"ר קרן משפחת לאוטמן, יו"ר הוועד המנהל של מרכז 'מעשה' - גוף הפועל במסגרות התנדבות לצעירים בישראל במטרה לקדם שוויון הזדמנויות ומוביליות חברתית; חבר בוועד המנהל ושותף מוביל בהקמת מיזם "לחיות יחד" הפועל באופן מערכתי לקידום בנייתה של שותפות חברתית חדשה בישראל. כמו כן, נמנה על חבר הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב, ואוניברסיטת חיפה.