חבר הנאמנים
אריה בוים

ממקימי ומייסדי רשתות השיווק "אלף" ו"אושר עד". מבעלי "אושר עד", רשת שיווק מהגדולות בישראל והרשת הישראלית הראשונה לה סניפים בארה"ב תחת המותג "Bingo Wholesale".

אטה ברנדמן קלריסטנפלד

יועצת מיוחדת למשרד עו"ד סטרוק, ומתמחה בנאמנויות ועזבונות ובארגונים פטורים ממס. מומחיותה של אטה נדרשה בהקמת "American friends" המספקת סיוע לעמותות ישראליות חשובות. היא משמשת כיועצת במועצות המנהלים של קרנות פרטיות וארגוני צדקה ציבוריים רבים, ובניהם "Maks and Lea Rothstein Charitable Trust", המקדמת השכלה והזדמנויות תעסוקה עבור חרדים וחרדיות בישראל. אטה היא סגנית-נשיא ארצית (National VP) בארגון ה-O.U והחברה המייסדת של יוזמת הנשים בארגון זה.

שלמה דברת

שותף מייסד בקרן הון סיכון Viola Ventures המנהלת השקעות בהיקף של מעל מיליארד דולר.
לשלמה מעל שלושים שנות ניסיון בהובלת יוזמות והשקעות בענף ההיי-טק.
כיום הוא מכהן בדירקטוריון של מספר חברות מובילות, ביניהן OUTBRAIN ו IRONSOURCE.
בנוסף, מכהן מר דברת כיו"ר כח במשימה הלאומית לקידום החינוך מטעם ממשלת ישראל וכן כיו"ר מכון אהרון למדיניות כלכלית
והוא אחד מהשותפים בייסוד תנועת 'פנימה' – ארגון החותר ליצירת קואליציה אזרחית בישראל.

נתן הרצוג

נשיא חברת Royal Wine – החברה המובילה בתחום ייבוא, ייצור והפצה של יין ומשקאות אלכוהוליים ומוצרי מזון, וליקרים ברחבי העולם.
בנוסף, מר הרצוג מקדיש מזמנו וניסיונו העשיר למספר בתי ספר וקרנות פילנתרופיים.
הוא משמש כנשיא ה NJJBA (התאחדות העסקים של יהודי צפון ג'רזי), חבר בורד פעיל ב RISE (מכון רוקלנד לחינוך מיוחד), ועובד יחד עם ארגונים תרבותיים בהונגריה וסלובקיה לשימור ההיסטוריה והמורשת היהודית הייחודיים לאזורים אלו.

נעם לאוטמן

יו"ר הדירקטוריון של 'דלתא גליל תעשיות בע"מ', כמו כן, מכהן כיו"ר של 'וואפרה מדיה' ודירקטור בחברת 'באבקום סנטרס בע"מ'. יו"ר קרן משפחת לאוטמן, יו"ר הוועד המנהל של מרכז 'מעשה' - גוף הפועל במסגרות התנדבות לצעירים בישראל במטרה לקדם שוויון הזדמנויות ומוביליות חברתית; חבר בוועד המנהל ושותף מוביל בהקמת מיזם "לחיות יחד" הפועל באופן מערכתי לקידום בנייתה של שותפות חברתית חדשה בישראל. כמו כן, נמנה על חבר הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב, ואוניברסיטת חיפה.

דוויד ליכטנשטיין

מנכ"ל ומייסד קבוצת Lightstone – קבוצת נדל"ן הפועלת בארה"ב.
הוא מייסד רשת של בתים ללא-מטרות-רווח הסמוכים לבתי חולים ומסייעים בפתרונות דיור למשפחות של מאושפזים ומטפלים.
בנוסף, מר ליכטנשטיין הכוח המניע מאחורי PCS – ארגון המעניק הכשרה מקצועית והשמה עבור קהילת ישיבת לייקווד.
מתגורר עם אשתו וילדיו בניו-יורק.
מעבר לעיסוקיו המקצועיים, מר ליכטנשטיין פרסם מספר כרכים של ביאור על ה'משנה-ברורה' ומשדר פודקאסט שבועי על סוגיות הלכתיות עכשוויות.

אמי פלמור

עורכת דין ומנכ"לית משרד המשפטים לשעבר. כיהנה כמנכ"לית בתי הדין הרבניים. חברה במועצה המפקחת על פייסבוק, ומתנדבת בקהילה באופן פרטי וציבורי.

אברהם משה מרגלית

ממקימי ומייסדי רשתות השיווק "אלף" ו"אושר עד". מבעלי "אושר עד", רשת שיווק מהגדולות בישראל והרשת הישראלית הראשונה לה סניפים בארה"ב תחת המותג "Bingo Wholesale".

יהודה נויברגר

מנהל בחברת האחזקות SIM Holdings.
מר נויברגר משקיע במגוון רחב של חברות ותחומים.
כמו כן, הוא חבר דירקטוריון פעיל במספר רב של מלכ"רים, בינהם: פדרציית הקהילה היהודית של בולטימור, ה OU, AIPAC ועוד.

הנרי אורלינסקי

משקיע בינלאומי ויזם ומפתח נדל"ן. משמש כסגן יו"ר קבוצת פנגיאה בע"מ וכיו"ר חברת Magnolia Senior Living LLC. הנרי חבר במועצות מנהלים של מספר עמותות ללא מטרת רווח, בכללן נצח יהודה (הנח"ל החרדי), ישיבת רבינו יצחק אלחנן וה-O.U. הוא פעיל בפורטו ריקו הן כמייסד חב"ד פורטו ריקו והן כמייסד וכיו"ר ארגון PR4PR. הנרי מעורב במוסדות חינוכיים רבים, מבתי ספר יסודיים ועד לאוניברסיטאות.

ראול שטיין

שותף מייסד בחברת ההשקעות Kreos, האחראי על ניהול השקעות החברה בישראל ובאירופה.
קודם לכן, שימש מר שטיין עמית בחברת ההשקעות Apax, שם השקיע בשירותים ובחברות הייטק עתירות צמיחה.
בנוסף סייע מר שטיין לחברה במכירת מניותיהם ב NASDAQ, ניתוח תיקי השקעה, והליכי בדיקת נאותות במסגרת איתור מקורות מימון חדשים.

אילון תירוש

פילנתרופ ישראלי, משקיע אנג'ל ויזם חברתי. מייסד ויו"ר של "יובלים", קרן הון אנושי לטובת צמצום פערים בחברה הישראלית, ונמנה על חבר הנאמנים של "הכל חינוך", התנועה לקידום החינוך בישראל.


חברי עבר בחבר הנאמנים
מייקל אייזנברג

שותף מיסד באלף, קרן הון סיכון המנהלת 150 מיליון דולר, אשר הוקמה על מנת לשרת ולתמוך ביזמים ישראליים הרוצים לבנות חברות הי טק גלובאליות.
קודם לאלף מייקל יצג את קרן בנצ'מרק קפיטל בישראל, וכיום הוא ממשיך לנהל את ההשקעות שלה בארץ.
מייקל משקיע כבר למעלה מעשרים שנה בחברות אנטרנט, בין השאר השקיע בחברות ויקס, קונדואיט, גיגיה קלריזן ויוורק ועוד.
בנוסף מייקל מעורב בכמה פרויקטים חינוכיים ויושב במועצת המנהלים של השומר החדש וישיבת הר עציון.

עמיר בירם

בעל ניסיון רב בשווקי הנדל"ן, ההון והפיננסים. יזם והקים את חברת בריטיש ישראל, ניהל אותה במשך 8 שנים במהלכן הפכה לשחקנית מרכזית בתחום הקניונים ומרכזי המסחר בישראל.
בשנת 2011 הקים את קרן jtlv ובה הוא מממש את חזונו בתחום הקניונים, מרכזי המסחר והמתחמים האורבניים ברחבי ישראל.

אליהו מרדכי (מוטי)​ זוננפלד

איש עסקים, בעל תואר שני בהנדסה. יליד ברזיל וכיום תושב ירושלים ורעננה. למד בישיבות סלבודקה ומרכז הרב בארץ, ובישיבת תורה ודעת בארה"ב. בשנת תש"ס (2000) הקים את קרן רא"ם, שפועלת בין השאר להדפיס, לפרסם ולהפיץ פרסומים וספרים בנושאים יהודיים. בשנת תשע"ה (2015) הקים את קרן דניאלי, לזכרה של ביתו דניאלי ע"ה, פרח שנקטף, בשיא פריחתה ועשייתה להיטיב עם זולתה. הקרן פועלת לאיחוד לבבות ולהערכה הדדית בין שומרי ואוהבי התורה מכל הזרמים.

ג'ף שוורץ

יו”ר ומייסד מעוז ופעיל בקהילה היהודית. מזה שבע שנים הוא משמש כיו”ר מועצת המנהלים של בית הספר מיימונידס בברוקליין מסצ'וסטס ,וכחבר במועצת המנהלים של הפדרציה היהודית בבוסטון (CJP).
שימש כמנכ”ל בחברת טימברלנד במשך 15 שנה, חברה שהייתה בבעלות משפחת שוורץ במשך שלושה דורות. ג’ף משקיע ממרצו כעת בקידום יזמים חברתיים המעוניינים להקים תנועות וארגונים חברתיים אשר שואפים לפתור אתגרים אזרחיים, הן בישראל והן בארצות הברית. חבר במועצת המנהלים של הג’וינט (JDC) ובאגודות הידידים של הארגונים לתת והשומר החדש.
לג’ף תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דארטמות’ (1984) ותואר ראשון בספרות השוואתית מאוניברסיטת בראון (1982). בנוסף, הוא חוקר כעת את התלמוד הבבלי.

יוסף י. קזרנובסקי

מנהל בחברת "Fieldstone Properties" המתמחה בשיפור נכסים רב-משפחתיים ברחבי צפון-מזרח ארה"ב. פועל רבות לבניית ישיבות המאפשרות מתן יחס אישי וחינוך ברמה הגבוהה ביותר לכל תלמיד ותלמיד, תוך יצירת אווירה של יחס קרוב ואוהב בין כל תלמיד ותלמיד לקב"ה והתורה.

גארי טורגו

יו"ר דירקטוריון Chemical Financial Corporation החברה הבנקאית הגדולה בארה"ב. בנוסף משמש כחבר במועצות מנהלים של חברות וארגונים פילנתרופיים שונים : חברת Blue Cross Blue Shield, עמותת Detroit Regional Partnership, ישיבת בית יהודה, ארגון O.U ובחבר הנאמנים של חברת Beaumont Health Systems.

ג'ילס גייד

יו"ר, נשיא ומנכ"ל cross river bank (CRB) מאז הקמתו בשנת 2008.
למר גייד ניסיון של מעל 20 שנה בהשקעות בנקאיות ובהשקעות הון-סיכון.
הוא שותף מייסד ומנהל CHELA שותפויות טכנולוגיות, בנקאי השקעות ב Barclays Capital וב Bear Stearns.